Про нас

  • OMTDnipro

Абітурієнту

Контакти

Завідувач кафедри

Фролов Ярослав Вікторович

+380 562 474 277

frolov@metal-forming.org

Заступник завідувача

Кузьміна Ольга Михайлівна

+380 562 474 277

kuzmina@metal-forming.org

Кафедра обробки металів тиском (ОМТ),

Національна металургійна академія України (НМетАУ), 

м. Дніпро, просп. Гагаріна 4, 49600

Drawing

Студентська профільна олімпіаді з проектування та моделювання процесів волочіння

Організатори олімпіадиТОВ "ТАКТ" та кафедра Обробки металів тиском НМетАУ

Програмне забезпечення - QForm (QFX Simulations Ltd).

 

Ціль та задачі олімпіади – отримання студентами досвіду самостійного рішення задач з технології виробництва та моделювання процесів обробки металів. Олімпіада заохочує студентів до саморозвитку і до змагань у технічній сфері.

  

Учасники олімпіади – студенти 2 - 5 курсу факультету матеріалознавства і обробки металів НМетАУ.

Студентська олімпіада Drawing - 2019

У 2018 / 2019 навчальному році компанія ТОВ "ТАКТ" та кафедра обробки металів тиском вперше провели студентську профільну олімпіаду з проектування та моделювання процесів волочіння. 

Олімпіада проводилась у період 21 - 24 травня 2019 року, студенти котрі виявили бажання та зареєструвались у олімпіаді "Drawing - 2019" з 21 травня мали можливість прослушати підготовчі лекції за наступними темами:

- основи процесу волочіння, параметри процесу;

- методи побудови графічних креслень;

- основи роботу у програмному продукті QForm;

- аналіз адекватності моделі та результатів моделювання у ПП QForm.

На олімпіаду зареєструвалось 20 студентів 2 - 5 курсів факультету матеріалознавства та обробки металів.

22 травня 2019 року відбувся перший відбірковий етап, який визначив 5 студентів фіналістів. 24 травня відбувся фінал олімпіади Drawing - 2019.

Переможці  студентської профільної олімпіади з проектування та моделювання процесів волочіння Drawing - 2019:

1 місце - Анастасія Сергіївна Пісоцька (МЕ07-16) - сертифікат на 1500 грн;

2 місце - Анна Андріївна Забродська (МВ01-16-1) - сертифікат на 1000 грн;

3 місце - Михайло Олександрович Басов (МЕ01-17-1) - сертифікат на 500 грн;

4 місце - Альона Вячеславівна Денисенко (МВ01-16-1) - сертифікат на 200 грн;

5 місце - Денис Павлович Кузнецов (МЕ07-16) - сертифікат на 200 грн.